ROLNICTWO

A-Consult dla

Rolnictwa

Od momentu założenia w 1986 r. Firma A-Consult bardzo mocno angażowała się w inwestycje środowiskowe w dziedzinie rolnictwa. Zastanawiasz się nad zwiększeniem pojemności do przechowywania nawozów w związku z ekspansją hodowli twoich zwierząt, czy też myślisz o ulepszeniu istniejących obiektów?

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu nasz zespół jest w stanie zaoferować doskonałe porady i wskazówki dotyczące ostatecznego wyboru nowego zbiornika – w postaci zbiornika na gnojowicę lub pokrywy do istniejącego zbiornika.

W naszych rozwiązaniach nie tylko skupiamy się na spełnieniu wymagań technicznych i prawnych, ale także koncentrujemy się na tworzeniu optymalnych warunków obsługi, a w szczególności minimalizacji przyszłych kosztów konserwacji.

Jeśli życzysz sobie, abyśmy wykonali Twój projekt w ramach kontraktu ogólnego, który oprócz budowy więdnięcia otwartego lub zamkniętego zbiornika może również zawierać fundament, wykop lub tym podobne, z przyjemnością wykonamy dla ciebie dobrze funkcjonującą instalację do przechowywania płynnej gnojowicy.

Wybierając współpracę z nami przy wykonaniu Agri-tanku otrzymujesz:

Trwała gęstość elementów

Szczególną cechą zbiornika rolniczego jest zastosowanie elastycznych list EPDM, które umieszcza się w pionowym montażu elementów. Gdy ścianki zbiornika są napięte, listy te tworzą trwałą gęstość.

Funkcjonalny i harmonijny projekt

Zbiornik rolniczy może zostać wykonany z gładkiego szarego betonu, lub w różnych kolorach i na wolnych powierzchniach. Zbiornik jest zatem lepiej dopasowany do otoczenia i innych budynków. Nie posiada on odsłoniętych drutów, które mogłyby negatywnie wpływać na jego wygląd.

Minimalne koszty utrzymania

Dzięki zastosowaniu drutów PE, które w przeciwieństwie do innych zbiorników betonowych znajdują się wewnątrz elementów betonowych, ryzyko korozji i koszty wymiany są znacznie zmniejszone.

5 lat gwarancji

Zbiornik rolniczy jest dostarczany z 5-letnią gwarancją, która obejmuje wady materiałów lub usterki powstałe podczas pracy wykonanej przez A-Consult podczas instalacji zbiornika. Elementy betonowe są wytwarzane przez producentów zgodnie z uznanym układem kontroli jakości.

Agri-Tank został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące przechowywania gnojowicy. Zbiorniki Agri-Tank dostępne są w różnych rozmiarach, nasz standardowy asortyment oferuje wysokości ścian 3, 4, 5 i 6 metrów, o średnicy od 4,6 do 50 metrów. Inne rozmiary dostępne są na życzenie.

Zbiornik zbudowany jest z niezwykle trwałych prefabrykowanych sprężonych paneli żelbetowych i w przeciwieństwie do większości innych systemów przechowywania gnojowicy jest całkowicie bezobsługowy. Nie wymaga żadnych napraw ani stosowania jakichkolwiek środków zaradczych w całym okresie użytkowania.

Główne cechy Agri-tanku to:

  • Projektowany czas eksploatacji: 50 lat
  • Instalacja podziemna, lub nadziemna (?).
  • Pojemność od 40000, to 15000000 galonów
  • Niezwykle wytrzymałe uszczelki EPDM (?)
  • Bardzo szybka instalacja – ok. 1-2 dni
  • Otwory w panelach mieszczące wloty, wyloty lub przystosowanie do komponentów montowanych na ścianach
  • Wbudowane stalowe cięgna odporne na korozję i innyme uszkodzenia fizyczne
  • 100% szczelności
  • Minimalny wpływ na środowisko

GALERIA

Kontakt

A-Consult Polska oferuje Państwu kompleksowy zakres usług, które w rezultacie pozwolą na szybkie i profesjonalne postawienie Państwa zbiorników