Biogaz
Przemysł
Akwakultura
Rolnictwo
previous arrow
next arrow

Nasza

Historia

W roku 1986 A-CONSULT rozpoczął sprzedaż i produkcję systemów zbiorników Agri-Tank & Aqua-Tank na rynku duńskim.

Naszym głównym celem była i nadal jest produkcja zbiorników, które mogą być wykorzystywane w bezpieczny i skuteczny sposób do przechowywania odchodów zwierzęcych, do oczyszczania ścieków i do rozwoju biogazu.

Zbiorniki, które spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymogi środowiskowe i konstrukcyjne, a jednocześnie mogą być w niemalże dowolny sposób dostosowane do indywidualnych potrzeb i życzeń naszych klientów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej liczbie realizacji zdobyliśmy wiedzę, dzięki której jesteśmy wiarygodnym i poszukiwanym dostawcą niezawodnych systemów i partnerem w realizacji inwestycji.

Nasi kompetentni pracownicy zarówno w centrali w Danii, jak również w lokalnych biurach w Polsce, Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii zajmują się codzienną obsługą klientów i realizacją zadań budowlano-montażowych w wielu krajach Europy.

Kontakt

A-Consult Polska oferuje Państwu kompleksowy zakres usług, które w rezultacie pozwolą na szybkie i profesjonalne postawienie Państwa zbiorników