Biogaz

A-Consult dla

Biogazu

Nasze zbiorniki fermentacyjne mają średnice od 5 do 50 m, przy wysokościach zbiornika od 3 do 12 m (Przyrost wysokości co 100mm). Odlewanie elementów, takich jak gniazda, czy kołnierze, może być rozpoczęte w fabryce podczas budowy panelu, co może znacznie pomóc w późniejszym mocowaniu rurociągów, mieszalników, podajników i dachów gazoszczelnych. Skutkuje to obniżeniem kosztów produkcji i działania.

Gazoszczelne prefabrykowane dachy betonowe mogą być stosowane jako alternatywa dla standardowych gazoszczelnych kopuł z podwójną membraną, dostępne są również dachy nieszczelne gazowo do przechowywania fermentatu. Średnice zbiornika magazynowego do fermentacji wahają się od 8 m do 50 m i można je łatwo przekształcić w zbiorniki fermentacyjne w późniejszym terminie, jeśli planujesz zwiększyć wydajność swojego zakładu.

Wybierając Współpracuję z nami przy wykonaniu Agri-tanku otrzymujesz:

Trwała gęstość elementów

Szczególną cechą zbiornika rolniczego jest zastosowanie elastycznych list EPDM, które umieszcza się w pionowym montażu elementów. Gdy ścianki zbiornika są napięte, listy te tworzą trwałą gęstość.

Funkcjonalny i harmonijny projekt

Zbiornik rolniczy może zostać wykonany z gładkiego szarego betonu, lub w różnych kolorach i na wolnych powierzchniach. Zbiornik jest zatem lepiej dopasowany do otoczenia i innych budynków. Nie posiada on odsłoniętych drutów, które mogłyby negatywnie wpływać na jego wygląd.

Minimalne koszty utrzymania

Dzięki zastosowaniu drutów PE, które w przeciwieństwie do innych zbiorników betonowych znajdują się wewnątrz elementów betonowych, ryzyko korozji i koszty wymiany są znacznie zmniejszone.

5 lat gwarancji

Zbiornik rolniczy jest dostarczany z 5-letnią gwarancją, która obejmuje wady materiałów lub usterki powstałe podczas pracy wykonanej przez A-Consult podczas instalacji zbiornika. Elementy betonowe są wytwarzane przez producentów zgodnie z uznanym układem kontroli jakości.

Aqua-tank stanowi bezpieczną, ekonomiczną metodę zabezpieczenia z wieloma zastosowaniami w sektorach Akwakultury, Odpadów i Przemysłu. Gwarantowana, kontrolowana fabrycznie jakość w połączeniu z solidną strukturą oraz wypróbowanymi i przetestowanymi zasadami projektowania, zapewniają przewidywaną żywotność, którą wcześniej osiągnięto tylko w przypadku instalacji odlewanych na miejscu.

Zbiornik Aqua jest wyposażony w druty wewnątrz betonowych paneli w wykładzinach PVC. Ponadto, jako zbiornik rolniczy, zbiornik Aqua jest wyposażony w uszczelkę łączącą EPDM, co oznacza, że ​​konieczność konserwacja jest mało prawdopodobna.

A-Consult jest liderem na rynku w projektowaniu, produkcji i montażu prefabrykowanych zbiorników betonowych.

Możemy również wykorzystać inne, uznane wzorce projektowe. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami i ich konsultantami możemy w pełni wykorzystać potencjał prefabrykowanego zbiornika betonowego A-Consult. Wstępnie uformowane otwory w płycie betonowej ułatwiają wejście do rur, czy montaż skomplikowanych układów dekantacyjnych, a także punkty wejścia miksera i dostępu przez człowieka. Odlewanie gniazd i kanału umożliwia za to mocowanie kanału spustowego, skrzynek z szumowinami, drutów, chodników zewnętrznych i platform, a także mocowane i podtrzymywane przez panele.

Zbiorniki mogą być wyposażone w zintegrowane belki startowe, które mogą zostać odlane podczas produkcji, lub oddzielne belki startowe, które mogą być zamocowane już po zamontowaniu zbiornika.

Główne cechy Aqua-tanku to:

  • Opłacalność produkcja poza zakładem, szybka instalacja.
  • Wytrzymała Konstrukcja Przekłada się na 40-60 lat planowanego okresu eksploatacji.
  • Gwarantowana jakość – Produkcja w ściśle kontrolowanych warunkach fabrycznych.
  • Szybka instalacja – możliwa do przeprowadzenia w praktycznie każdych warunkach.
  • Bezpieczeństwo – standaryzowana podręcznik budowy.
  • Konstrukcja zestawu umożliwia demontaż, i ponowne osadzenie w przyszłości.
  • Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji zbiorników.
  • Minimalne koszty utrzymania
  • Możliwość instalacji naziemnej, lub podziemnej.

Umożliwiamy modyfikację wyglądu zbiornika Aqua-tank za pomocą różnych typów wykończenia.

GALERIA

Kontakt

A-Consult Polska oferuje Państwu kompleksowy zakres usług, które w rezultacie pozwolą na szybkie i profesjonalne postawienie Państwa zbiorników