Akwakultura

A-Consult dla

Akwakultury

A-Consult uczestniczy jako partner biznesowy zorientowany na wyniki w projektach, w których potrzebujesz stworzyć trwałe i odporne na wodę warunki do obróbki lub magazynowania ścieków przemysłowych, do przechowywania wody w większych systemach tryskaczowych, lub oleju, a także zbiorniki chemiczne.

Punktem wyjścia jest stworzenie rozwiązania dla przydzielonych nam zadań na bazie naszego wieloletniego doświadczenia i zbiornika Aqua, który jest skonstruowany za pomocą znormalizowanych i sprawdzonych metod budowlanych.

Zawsze chętnie pomagamy naszym klientom i wspieramy ich na wczesnym etapie procesu budowlanego, a także służymy radą i pomysłami na etapie projektu i budżetowania, aby zapewnić jak najwyższą jakość i optymalne warunki finansowe.

W zależności od konkretnego projektu, pracujemy jako pomoc specjalistyczna, generalni lub podwykonawcy. Nadrzędnym celem jest dla nas zawsze tworzenie najwyższej możliwej wartości dla naszych klientów.

Aqua-tank stanowi bezpieczną, ekonomiczną metodę zabezpieczenia z wieloma zastosowaniami w sektorach Akwakultury, Odpadów i Przemysłu. Gwarantowana, kontrolowana fabrycznie jakość w połączeniu z solidną strukturą oraz wypróbowanymi i przetestowanymi zasadami projektowania, zapewniają przewidywaną żywotność, którą wcześniej osiągnięto tylko w przypadku instalacji odlewanych na miejscu.

Zbiornik Aqua jest wyposażony w druty wewnątrz betonowych paneli w wykładzinach PVC. Ponadto, jako zbiornik rolniczy, zbiornik Aqua jest wyposażony w uszczelkę łączącą EPDM, co oznacza, że ​​konieczność konserwacja jest mało prawdopodobna.

A-Consult jest liderem na rynku w projektowaniu, produkcji i montażu prefabrykowanych zbiorników betonowych.

Możemy również wykorzystać inne, uznane wzorce projektowe. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami i ich konsultantami możemy w pełni wykorzystać potencjał prefabrykowanego zbiornika betonowego A-Consult. Wstępnie uformowane otwory w płycie betonowej ułatwiają wejście do rur, czy montaż skomplikowanych układów dekantacyjnych, a także punkty wejścia miksera i dostępu przez człowieka. Odlewanie gniazd i kanału umożliwia za to mocowanie kanału spustowego, skrzynek z szumowinami, drutów, chodników zewnętrznych i platform, a także mocowane i podtrzymywane przez panele.

Zbiorniki mogą być wyposażone w zintegrowane belki startowe, które mogą zostać odlane podczas produkcji, lub oddzielne belki startowe, które mogą być zamocowane już po zamontowaniu zbiornika.

Główne cechy Aqua-tanku to:

  • Opłacalność produkcja poza zakładem, szybka instalacja.
  • Wytrzymała Konstrukcja Przekłada się na 40-60 lat planowanego okresu eksploatacji.
  • Gwarantowana jakość – Produkcja w ściśle kontrolowanych warunkach fabrycznych.
  • Szybka instalacja – możliwa do przeprowadzenia w praktycznie każdych warunkach.
  • Bezpieczeństwo – standaryzowana podręcznik budowy.
  • Konstrukcja zestawu umożliwia demontaż, i ponowne osadzenie w przyszłości.
  • Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji zbiorników.
  • Minimalne koszty utrzymania
  • Możliwość instalacji naziemnej, lub podziemnej.

Umożliwiamy modyfikację wyglądu zbiornika Aqua-tank za pomocą różnych typów wykończenia.

GALERIA

Kontakt

A-Consult Polska oferuje Państwu kompleksowy zakres usług, które w rezultacie pozwolą na szybkie i profesjonalne postawienie Państwa zbiorników